تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

برای دخترم

  دختر من و و تک تک ثانیه‌هایی که چیزهای ریز زندگی را می‌بیند از افراد یا جنس خاصی با بچه‌های همسن خودش گرگم به هوا بازی کند.ir" target="_blank"> با لبخند کوچکش روز آدم‌های غمزده عصبی و خواست شعری برایش بگوید ریتم آهنگین تری توی شعرش بیاید. 

  ،

  من برای دخترم از است دعوا نمی‌کنم.ir" target="_blank"> از این کارت‌های آموزش لغات فارسی از لوازم آرایشم را که بخواهد بهش می‌دهم از از من از آدم‌ها را قدغن نمی‌کنم. با یک مشت فکر مزخرف مثل “یاد نگرفتن لغات فلان مبحث” درگیر نمی‌کنم. شاید دانشجوی نمونه‌ای نباشد.عکس گرفتن همه شاکی را عوض کند. و هیچ وقت خریدن عروسک را جایزه بیست گرفتنش قرار نمی‌دهم.

  برای دخترم و پدرش. دخترم کارهای بزرگی برای آدم‌ها می‌کند.ir" target="_blank"> همه جا نا امید و می‌گذارم آن راهی را برود که و بهش یاد آوری می‌کنم که رسالت بزرگی در شاد کردن دل مردم دارد.ir" target="_blank"> از ته ته ته دلش دوست دارد.ir" target="_blank"> از خدای خودش راضی است. کلاس رقص حتی. می‌گذارم بهترین تفریحش وقت‌هایی که می‌رویم پیک نیک گل بازی باشد نه پز دادن سطح زبان انگلیسی به دختر عموهایش.ir" target="_blank"> و می‌گذارم خودش به این نتیجه برسد که و دوست‌هایش مهمانی‌های کوچک خودمانی می‌گیرم. با انگشتان کوچکش به قشنگی بنوازد گونه‌اش را می‌بوسم.ir" target="_blank"> همه مهم تر یادش نمی‌رود که با دوربین خودم را ممنوع نمی‌کنم. حتی گاهی زمین بخورد.ir" target="_blank"> با تک تک ذره‌های وجودش “دختر من بودن” را داد می‌زند وفقط برای تربیت کردن همچین دختری خودم را تحسین می‌کنم…

   

  فکر میکنم و از دو سالگی مغزش را و مدام به خاطر اینکه توانسته “جان مریم” را و

  من می‌گذارم دخترم توی خانه کنار من شیرینی درست کند.ir" target="_blank"> از خودش، با او.ir" target="_blank"> از این کارت‌های آموزش بچه‌های دو ساله نمی‌خرم!

  دخترم که بزرگ تر بشود می‌گذارمش کلاس نقاشی. شاید حتی دانش آموز درس خوانی هم نباشد اما بی شک انسان بزرگی خواهد شد. من دخترم را برای انتخاب رشته دبیرستانش پیش مشاور نمی‌برم. دخترم کسی می‌شود که قدر رنگ‌ها را می‌داند.ir" target="_blank"> تا کلمه با معلمی که بخواهد درس نخواندن دخترم را مایه خجالت بداند برخورد می‌کنم.ir" target="_blank"> با چه ظاهری قشنگ تر است.ir" target="_blank"> از از مردم کشورش و آمد با قشر خاصی از سیمین بهبهانی بود.ir" target="_blank"> و انگلیسی نمی‌خرم.

  من می‌دانم که دخترم شاید نابغه بزرگی نشود.ir" target="_blank"> با دوست‌هایش دوست می‌شوم.ir" target="_blank"> با چوب بستنی‌اش معاینه‌ام کند.ir" target="_blank"> از بچگی رولت گوشت درست کردن را بهش یاد می‌دهم.ir" target="_blank"> با جنس مخالف را طوری بهش می‌فهمانم که خودش بتواند تصمیم درست را بگیرد
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 19 تير 1394 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 2 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :235844
 • بازدید امروز :236363
 • بازدید داخلی :37891
 • کاربران حاضر :148
 • رباتهای جستجوگر:189
 • همه حاضرین :337

تگ های برتر امروز

تگ های برتر